rejamghamal
rejamghamal rejamghamal
  • 04-06-2022
  • Mathematics
contestada


The cost of a rice cooker with 13% VAT is Rs 4,068. ​

Respuesta :

Sujalkarki
Sujalkarki Sujalkarki
  • 06-06-2022

Answer:

0.319

Step-by-step explanation:

I have do 13/4068*100percent hope the answer that I have gave is correct

Answer Link

Otras preguntas

With the exception of Nebraska, all states have what type of legislative system? A. petit B. unicameral C. common house D. bicameral
what percentage does the food services industry contribute to the us economy?
Which of the following is an example of an adaptation? a story presented as a play a movie review a story presented in its original form a literary analysis?
$ 14.95 dinner , 15 % tip
What is the unit rate of a 13 ounce of package of pustachios cost $5.99
what is 567 divided by 7
A number n is more than 9 units from 3. The absolute value inequality is?
estimate then find the product of 4 times 979
what was an african american college
it cost $0.05 per square foot to seed crops on 4 acres. the remainder of the farm land is seeded with grass for grazing animals. it cost $0.03 a square foot to