notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

tokyo is the capital of what country
Which description matches Romeo's mood at the beginning of the play? A. melancholy and isolated because Rosaline has rejected him B. quiet and thoughtful becau
Help me with 1,2,3 pls thx
identify the problem in this sentence james is more smarter then steven A) double comparison B) illogical comparison C) double negitive D) incorrect degree of
What is the correct formula for magnesium sulfate
What is the purpose of brainstorming during the development of an action
Add 350 pounds to 4 tons. 4,350 lb. 8,350 lb. 4.5 tons 5 tons
What victories lent optimism to German troops in early 1942
Which is greater 1gal or 15c the other questions are 1 mi or 2000 yd and finally 100ft or 100mi
The scale of a timeline is generally unimportant.