gibsonaliciaj gibsonaliciaj
  • 01-04-2022
  • Mathematics
contestada

12 ounces for
$
8.09

dollars per ounce

ounces per dollar.

Respuesta :

navorhies
navorhies navorhies
  • 01-04-2022
1.5$ per ounce :)))))
Answer Link

Otras preguntas

reduce 15/24 what's the answer
Which of these scientists is best known for his idea that characteristics an individual gains in its lifetime could be passed on to future generations, eventual
Persevering will help you achieve your goals. Persevering is used as what part of speech? a. noun, b. verb, c. adjective, d. adverb?
What is pyridine acid?
What steps did US President Bill Clinton take to attempt to secure Bosnia and keep the peace there? A. He hosted Bosnia's warring leaders at the Dayton Accords
Which words in the sentence are the infinitive? When we go to the ice cream shop, I find it is too hard to decide. A. to decide B. When we go C. to the ice crea
what is the answer to this question 10+10x10
What is 0.125 rounded to the nearest hundredth
The first battleground between those favoring the extension if slavery and those opposing it was where ?
What is 0.125 rounded to the nearest hundredth