5023373 5023373
  • 01-12-2021
  • Mathematics
contestada

If an item is $6.49 for 36 ounces, then it is $

Respuesta :

bellie140
bellie140 bellie140
  • 01-12-2021

Answer:

0.18

Step-by-step explanation:

Answer Link
lmei92234
lmei92234 lmei92234
  • 01-12-2021
0.18


Do it step by step
Answer Link

Otras preguntas

Expand two area effected by migration​ please do fast some one I really need this question
Complete the equation of this circle: pleaseee helpp
Think of your own reading experience and write a paragraph of 150 – 200 words. Use the following questions to guide you. 1. What books or texts did you read whe
Kylie is comparing the cost of two housekeeping companies, DoItRight and CleanIt. The table describes the costs for DoItRight.Hours, x 1.5 3 3.5 4.5Total Cost,
Use the information angle 8 is congruent to angle 11 to determine which lines are parallel. A. p || q B. l || m C. m || n D. l || n
10. What is the multiple zero and multiplicity of f(x) = (x - 3)(x - 3)(x + 5)? Multiple zero is -3; multiplicity is 2 Multiple zero is 5; multiplicity is 1 Mul
expalin gender inequality in nepal
What is the momentum of a 36.9 N bowling ball with a velocity of 7.56 m/s?
answer only one question it is very necessary​
Suppose ACT Science scores are normally distributed with a mean of 20.8 and a standard deviation of 5.2. A university plans to send letters of recognition to st