lucasjasmyne lucasjasmyne
  • 01-10-2021
  • Mathematics
contestada

(02.02) The table below shows a correct representation that 12 pounds (lb) of sugar cost $4:

Respuesta :

ventigwenshjin ventigwenshjin
  • 05-10-2021

Answer:

false

Step-by-step explanation:

you didnt add the picture but the answer is false bc only 3 were shown

Answer Link

Otras preguntas

There were five dollars is that active or passive
Between 2005 and 2008, the average rate of inflation was about3.4 per year. If a cart of groceries cost $140 in 2005, what did it cost in 2008
What was the setting for Romeo and Juliet ?
why must we sing the national anthem
An action is reflexive when the subject and the object are the same. True False
Can someone help me #11 PLEASE SHOW YOUR WORK
HELP!! QAQ Create your own piecewise function with at least two functions. Explain, using complete sentences, the steps for graphing the function. Graph the fun
How fast does the skin on your lips grow?
This image is by Milton Glaser, and was a poster for tenth anniversary of Holocaust Museum. It was created using a stone press on which areas are made receptive
what does it mean for a supreme court decision to serve as a precedent