katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

Find the equation of the line that is perpendicular to the given line and passes through (9,-7) y=3x+4
Find the domain and the range of the given relation. startset left parenthesis 6 comma negative 5 right parenthesis comma left parenthesis negative 8 comma nega
How was the loss at vicksburg harmful to the confederacy?
what is the main reason countries should work together to reduce air pollution
The locations, given in polar coordinates, for two ships are (8 mi, 63º) and (8 mi, 123º). Find the distance between the two ships.
Write a brief account of Ernest Rutherford’s personal and professional life in no more then 150 words
The overlap between groups has ____ in america's residential neighborhoods and workplaces
A line passes through the origin and the ping 3,5 what is the slope of the line
What type of coal burns the most efficiently and most cleanly?
3. Please show your work to find the mean and standard deviation of the data. Round to the nearest tenth. 20, 16, 18, 14, 9, 20, 16