Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

What’s the political affairs
(WILL MARK BRAINLIEST and 25pts) During a new moon, the far side of the moon receives ______ the near side a. Less sunlight than b. More sunlight than c. The s
1. During the time of Linnaeus and the first classification of life, there were ________ kingdoms. 2 3 5 2. In 1969, Whittaker proposed moving the _______
Mudpuppies are known for their _________. Press enter to interact with the item, and press tab button or down arrow until reaching the Submit button once the it
The diagram shows a circle inside a square. The lento of the square side is 6 cm Calculate the shaded area. Take pi to be 3.142
What is the missing side length of the right triangle ? 8in and 15in
If one man can complete a work in 85/7days. In how many days 5 men can finish this work?
Please help I’m timed !
Who developed the organic theory of nations? Who developed the rimland theory of geopolitics? Who developed the world system theory? Who developed the heartland
How do the first three paragraphs of the speech work to develop Obama's point of view? (RI.2.6)