perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

what is the value of the 4s in 344?
why did smaller states object to the virginia plan
Round 91,800 to the nearest thousand
what are two examples of the impact the Americas had on Europe during the Columbian Exchange
oxpecker birds eat pests that bother rhinoceroses. Is this an example of mutualism or commensalism? why?
Write a paragraph comparing the organelles in a cell to the organs in your body
Which of the following sentences is punctuated correctly? I want to go to the concert but I'm not sure if I will be able to make it to see the beginning. I want
Add an adverb to improve the sentence the sport has change with the nation
506,709 in expanded form
Identify the best definition for science. A. Science is the study of fundamental problems such as existence, values, and reason B. Signs is the collection of a