dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

In the reaction A + B C, doubling the concentration of A doubles the reaction rate and doubling the concentration of B does not affect the reaction rate. What i
An expression that is equivalent to 7/8
What is the name of the African American killed on March 5, 1770?
what resources did the rivers provide to the early settlers in China
What scientists do that is the basis for their investigations
Which effect does the repetition of to have in the paragraphs that begin to those, for example? It creates a comical, singsong effect that brings out the humor
PLEASE ANSWER:Which of the following are examples of exponential growth? Select all that apply Shasta increases the amount she saves each month by 5%. The p
Madison created two functions. For Function A, the value of y is two less than four times the value of x. The table below represents Function B. -3,-9 -1,5 1,
Why does the abandoned town of Machu Picchu draw admiration even today?
Which of the following materials is damaged by acid rain