Stopviscogirls123
Stopviscogirls123 Stopviscogirls123
  • 03-09-2020
  • Mathematics
contestada

HELLLLLPPPPPPP PLZZZZZZ HELP A$AP PLZZZZZZZZZ I WILL MARK BRAINLEST

HELLLLLPPPPPPP PLZZZZZZ HELP AAP PLZZZZZZZZZ I WILL MARK BRAINLEST class=

Respuesta :

Advent5647
Advent5647 Advent5647
  • 03-09-2020

Answer:

$430

Step-by-step explanation:

Step 1:

300 - 50

Step 2:

350 + 20

Step 2:

370 + 60

Answer:

$430

Hope This Helps :)

Answer Link

Otras preguntas

What is 9g + 4m - 8g
What is the unit rate of four pounds of apples that cost $1.96
Which of the following describes an achievement of the Sumer civilization? A. The establishment of social equality for all men and women B. The development of t
10 ejemplos de sinalefa
another word for a religious group
write a real-world problem you could answer by solving the equation -8x+60=28
What is a cash flow statement
Which disorder is more common in males than females, and shows up in social behaviors such as lying, theft, violence, aggression, and vandalism?
How are ethnic and religious conflicts related to problems of global security ?
A website has 13,406 people registered. What is this number in word form