igotswag4u2
igotswag4u2 igotswag4u2
  • 02-10-2018
  • Mathematics
contestada

Please help!!!! Culinary Arts Math

Please help Culinary Arts Math class=

Respuesta :

sydneyb0823
sydneyb0823 sydneyb0823
  • 02-10-2018

Tuna Fish: $1.92 - Sweet Relish: $0.48 - Mayo: $0.31 - Salt: $0.03 - Eggs: $0.12 - Celery, Diced: $0.13 - Onion, Diced: $0.06 - Pineapple tidbits: $0.29---- Total Cost: $3.34------ Selling Price: $4.18

Hope this helped!

Answer Link

Otras preguntas

Can a camel survive in : Arctic , desert , town , forest and ocean?
What is the subject and predicate of this sentence. she cooked breakfast over the camp fire
Can a change in matter take place in which energy is neither released nor absorbed?
What is 2069 rounded to the nearest 1000
When you weigh yourself, are you actually reading the support force acting on you, or are you really reading your weight?
What are two numbers that add up to 70 without regrouping?
what's the opposite of applaud
• How were historical solar system models different from our current model?
Mitochondria and chloroplasts reproduce the same way free-living bacteria do—by
Why is the ability to adjust conclusions when necessary important to critical thinking?