zculwellpb8sqm
zculwellpb8sqm zculwellpb8sqm
  • 02-07-2018
  • Mathematics
contestada

If each iTunes song costs $0.99 and Wade bought 24 songs, how much was the total cost?

Respuesta :

bayleecase2002
bayleecase2002 bayleecase2002
  • 02-07-2018
The answer should be $23.76

Hope this helps!
Answer Link
ktenesaca0
ktenesaca0 ktenesaca0
  • 02-07-2018
the total you are going to get it going to be $23.76
Answer Link

Otras preguntas

How to simplify 3(4x-(-2))
which synonym of crying is least likely to be used to describe a close friend who is upset by the death of a loved one
What is 1/2r +2(3/4-1)=1/4r+6
Arrange the cells in order from least specialized to most specialized. Cells of the mesoderm cells of a zygote cells of a blastocyst cells of the heart
I need to know what is 31×25
how does gabriel garcia marquez create humor in his story The Uses and Abuses of the Umbrella? use evidence to support answer
What is the correct answer?
?Qué frase es cierta sobre los menonitas del Chaco? Los menonitas hablan los idiomas de los indígenas del Chaco. Los menonitas no se comunican con los indígenas
English help please
Draw the amide formed when 1-methylethylamine (CH3CH(CH3)NH2) is heated with each carboxylic acid.